Finansinė transformacija
Jei sieki finansinės sėkmės ir nori keisti savo požiūrį, aš galiu tau padėti. Esu psichologė ir sertifikuota koučingo specialistė, ir suprantu, kad sėkmė pinigų srityje priklauso nuo mūsų minčių ir įsitikinimų. Tikėdamas savimi, gali pasiekti daugiau nei įsivaizduoji. Esu pasirengusi padėti tau atrasti naujus būdus kaip galvoti apie pinigus, strategijas ir investicijas. Susitikimo metu gausi individualesnę ir asmeniškesnę paramą, kuri leis tau pasiekti savo finansinius tikslus.
Susisiek su manimi ir pradėkime kartu tavo kelionę į finansinį sėkmę! Neleisk, kad tavo dabartiniai įsitikinimai ribotų tavo galimybes.
Apie metodus, istorija šiuolaikinių miliardierių, smegenų funkcijas ir t.t.
Psichologas, kuris pakeis tavo požiūrį į finansines problemas! Arčiau tikros sėkmės, nei gali įsivaizduoti! Nepaisant visuomenės nuomonės, kad asmeninės finansinės temos neturėtų būti kalbamos plačiai , noriu pasakyti, kodėl aš, kaip psichologas, turiu teisę ir galiu suteikti tau patarimų. Aš išbandžiau įvairias finansines strategijas per daugelį metų - nuo samdomo darbo ir valstybės tarnybos iki investicijų ir verslo veiklos. Iš šių patirčių išplėtojau keletą išvadų. Tu gali žinoti, kaip tai daryti, bet jei nieko nedarysi arba nežinosi, kaip judėti į priekį, rezultatai nepasieks tavęs. Asmeniškai aš nemačiau turtingo žmogaus kuris tapo turtingu, tiesiog taupydamas 10% nuo savo pajamų kiekvieną mėnesį. Priežastis slypi ne tik formuluėse, kuriomis vadovaujamės vadovėliai, bet ir psichologijoje. Pinigų sritis yra viena iš sričių, kurią progresas paveikė labai mažai. Turime bankus, bitkoinus, investicines sąskaitas ir t. t., bet žmonės vis tiek daro tuos pačius klaidas, kurias darė prieš 1000 metų. Kodėl? Sprendimai dėl pinigų priklauso nuo mūsų minties procesų, o ne nuo skaičiavimų prie stalo. Kaip psichologas, suprantu žmogaus mąstymo svarbą. Aš negaliu pakeisti tavo minties, bet galiu pasakyti tau, kaip mąsto milijonieriai. Per savo patirtį sukūriau ir praradau karjerą, įsitraukiau į verslą ir praradau jį, buvau bedarbė ir priklausiau nuo kitų. Per tą laiką įgyjau pakankamai daug patirties, ir jei kažką žinau apie pinigus, tai ne todėl, kad visą gyvenimą priimdavau teisingus sprendimus, bet todėl, kad nekartojausi tų pačių klaidų. Aš buvau tas žmogus, kuris troško tapti turtingas, bet kiekvieną kartą, kai pasiekdavau tam tikrą sumą, visada atsirandavo priežastis, kodėl ji išnykdavo (nuo sugedusio automobilio iki staigaus kainų kilimo). Pinigai tapo simboliu, kuris man teikė jėgą. Jei tu sieki finansinės sėkmės ir nori keisti savo požiūrį, aš galiu padėti. Kaip psichologas, sertifikuotas koučingo treneris suvokiu, kad sėkmė pinigų srityje priklauso nuo mūsų minčių ir įsitikinimų. Pasitikėdamas savimi, galėsi pasiekti daugiau nei įsivaizduoji. Susisiek su manimi ir kartu pradėkime tavo kelionę į finansinį sėkmę!
Sėkmė ir laimė pagrindiniai žmogaus gyvenimo tikslai tačiau šiuolaikinėje kultūroje taip jau atsitiko kad dauguma žmonių neišmano kaip juos pasiekti. Kodėl??? Kiek metų tu mokeisi 10-15? baigei mokyklą universitetą, magistro studijas, įgijai daugybė įvairiausių žinių: logaritmai, tangentai, sinusai ir kosinusai, infuzorijos klumpelė, vandenilio ir deguonies jungimo sąlygos, krekingo procesas ir daug daug to ko gyvenime niekada neprireikė. Bet ar kada nors mokeisi kaip gyventi šiame pasaulyje??? greičiausiai ne! ...galbūt esi apie kai ką skaitęs ir girdėjęs bet ar turi pakankamai praktinės patirties kaip taikyti šias žinias???
Tai nėra vienintelė problema, kad niekada sistemingai nesimokei gyvenimo mokslo, antra didžiulė problema yra tai kad šiuolaikinėje kultūroje nėra tokio mokslo.
Nenoriu įkyrėti, noriu tiesiog trumpai atskleisti nuo ko priklauso tavo finansinė sėkmė, sveikata, karjerą ir santykiai....
Anksčiau manėme, kad pagrindinė smegenų funkcija yra intelektas. Taip, tačiau, be mąstymo proceso, smegenys atlieka milžiniškus kiekius kitų darbų. Jos yra atsakingas už kiekvieną mūsų žingsnį. Mūsų elgesys, veiksmai, įpročiai, mūsų nuotaika, sėkmės ir nesėkmės, laimės ir nelaimės jausmas, džiaugsmas ir kančia – visa tai yra kontroliuojamas smegenų. Ir, žinoma, smegenys yra atsakingos už mūsų sveikatą, nes mūsų smegenys kiekvienam kūno organui siunčia tam tikras komandas. Šios komandos perduodamos per nervų ląstelių grandines, kurios geba bendrauti tarpusavyje, kad perduotų informaciją. Nuo ko priklauso šios komandos? ?? Nuo mūsų sąmoningo ir pasąmonės priklauso, kokias komandas atliks kiekvienas iš mūsų organu.. Bet tai gali būti ir komanda susirgti arba būti neturtingam. Taip, mes patys galime nesąmoningai įdėti tokias komandas į smegenis, net nesuprasdami, kaip ir kodėl mes tai darome!
Pavyzdžiui, kažko bijote – dažniausiai taip būna: bijome to, ko nėra, nerimaujame dėl to, kas dar neįvyko, o greičiau neįvyks. Tačiau smegenys paima mūsų baimės atsaką ir per nervų ląstelių grandines perduoda signalą organams ir sistemoms: "Visi-visi! Nedelsdami įtempkite ir pasiruoškite mūšiui!" Jūsų širdis pradeda įnirtingai plakti, kraujo spaudimo šuoliai, į kraują išsiskiria didžiulis adrenalino kiekis. Bet kovos nematyti! Ir visos šios nereikalingos reakcijos tampa destruktyvios organizmui. Jei tai atsitinka pakankamai dažnai, tokia reakcija tampa įprasta. Galų gale, kuo dažniau mes naudojame tą pačią neuronų grandinę, tuo stipresnė ir stabilesnė ji tampa. Nuolat įgyvendindami tą pačią reakciją, mes ją treniruojame! Ir galų gale šios jungtis neuroninės įsijungia prie mažiausios užuominos ir net be jokios priežasties - tiesiog . Kūnas kenčia, prasideda panikos atakos jei baimei ir stresui būdingos fiziologinės reakcijos nenaudojamos aktyviems fiziniams veiksmams - kovai ar bėgimui. Dėl to prasideda tam tikrų organų ir sistemų funkciniai sutrikimai, o tada ir ligos. Taip taip ....mes patys kontroliuojame savo smegenis - ne mūsų naudai, nes nesąmoningai duodame jai komandas, kurios naikina kūną. Bet ......iš to galime padaryti ir teigiamą išvadą: jei sugebame kontroliuoti savo smegenis, galime panaudoti šį įgūdį savo naudai, sukurdami naujas neuronų grandines. Nauja neuronų grandinė sukuriama kiekvieną kartą, kai išmokstame ko nors naujo – žinių ar įgūdžių. Iš pradžių tai sunkoka, nes kūnas vis dar nežino, kaip tai padaryti, jis yra nepatyręs ir nepaklusnus. Tačiau palaipsniui neuroninės grandinės, atsakingos už procesą, įtvirtina šį įgūdį. Kiekvienas kitas žingsnis yra lengvesnis. Galiausiai, tam tikras procesas tampa automatinis. Nebereikia stengtis, kad išlaikytumėte pusiausvyrą. Čia lygiai taip pat kada mažas vaikas mokosi vaikščioti.....jo pirmieji žingsniai labai sunkūs ir nedrąsūs o vėliau tai vyksta automatiškai.
Taigi, pinigai:
JEI ANALIZUOTI ŽMONES KURIE TURI PINIGU ARBA TUOS KURIE JŲ NETURI, LABAI RYŠKIAI matomas skirtumas. Skirtumas mąstyme.
Turtingi įsitikinę, kad gyvenimas geras, teisingas ir puikus. Ir visiškai nesvarbu, kokios aplinkybės: karas, virusas ar dar kažkas, pinigai pas juos ateis, kad jei viena sfera užsidarys, tuoj atsiras kita niša kur save realizuoti, kur padėti savo potencialą, kaip būti naudingu kitiems. Tai toks jausmas gilus vidinis jausmas. Jie tiesiog jaučia gyvenimą, kaip dažnai mes mėgstam sakyti, užuodžia pinigus.
JEIGU tai paanalizuoti giliau, tai šie žmonės gyvena su žinojimu, mintimi, kad pasaulis, visata, gyvenimas ar Dievas, visiškai nesvarbu kaip tai vadinti, juos saugo, globoja. Tą byloja ir patarlė: kaip Dievas duos taip ir bus. Šie žmonės gyvena mylinčiame pasaulyje .
Stokojančio pinigų žmogaus, mąstymas labai skiriasi : jie galvoja kad gyvenimas neteisingas, kad visi prieš juos nusiteikia, kad reikia kovoti už savo teises, kad reikia kaupti saugoti savo pinigus, nes juos kažkas gali „ atimti“.
Šiuolaikinis pasaulis suteikė žmogui faktiškai beribės išorinės saviraiškos galimybes jam iškėlė ir klausimą: ar gali žmogus apskritai būti laimingas? Šiuolaikinis pasaulis visaip skatina žmogaus sėkmės poreikio pasireiškimą, bet kartu kelia abejonių dėl kito jo poreikio- laimės. Gyvenimo formulė kuri vis labiau įsitvirtina šiuolaikinėje kultūroje tai formulė SĖKMĖ LAIMĖS KAINA, o tiems kurie nesutinka su tokiu egzistencijos modeliu lieka alternatyva, LAIMĖ SĖKMĖS KAINA, kitaip sakant gyvenk ramų gyvenimą, bet nepretenduoti materialinę gerovę, padėtį visuomenėje nesitikėk karjeros ir panašiai . O kodėl būtinai reikia rinktis, argi neįmanoma gyventi taip kad galėtume patenkinti visus savo poreikius?
Klausimas: ar reikia pinigų, kurie atima laimę ir sveikatą? Ar pasiruošę išsiskirti su ramiu miegu, draugais, laisvu laiku, savo pomėgiais ir sveikata, kad būtumėte turtingi? Jei kada nors reikėtų pasirinkti finansinę sėkmę ar gyvenimo džiaugsmą, karjerą ir laimę, ką pasirinktumėte? Jei išmoksite tam tikrus dėsnius, pagal kuriuos veikia finansinė sėkmė, jums niekada nereikės rinktis. Bus ir pinigų, ir gyvenimo džiaugsmo.
Esu įsitikinusi, kad dauguma iš jūsų mano, jog pagrindinė kliūtis ar priežastis kuri trukdo tapti turtingu yra tai kad aš gimiau neturtingoje šeimoje ir man tėvai nepaliko palikimo, neišmokė, kaip daryti biznį. Dar dažniau susiduriu su įsitikinimu, kad būtent "ryšių", naudingų pažinčių netūrėjimas trukdo pasiekti finansinę gerovę. Abu šie teiginiai yra klaidingi.
Tiesioginio ryšio tarp laimės ir pinigų nėra. Būtent neturtingieji tampa turtingais. Tai statistika. Kitaip tariant, visi turtingi žmonės, kuriuos matome šiandien, yra žmonės, kurie kažkada buvo eiliniai darbininkų klasės atstovai. Pradinės sąlygos buvo maždaug visiems vienodos, bet vieni "pakilo", o kiti ne.
Keletas pvz.
Markas Elliotas Markas Zuckerbergas amerikiečių verslininkas ir programuotojas, geriausiai žinomas kaip Facebook socialinio tinklo įkūrėjas Pagal 2021 metų duomenis jo turto vertė buvo apie 119,2 milijardų JAV dolerių. Tai apibrėžia jį kaip vieną iš turtingiausių žmonių pasaulyje.
Trumpa jo biografija: Marko tėvas Edwardas, buvo odontologas, o motina, Karen, dirbo mokytoja. Jie gyveno vidutines pajamas gaunančių asmenų šeimos gyvenimą.
Steven Paul Jobs, JAV verslininkas, dizaineris ir technologijų vizionierius, geriausiai žinomas kaip Apple įmonės įkūrėjas ir vadovas. Po gimimo jis buvo atiduotas įvaikinti Paulo ir Claros Jobs šimoje. Paul Jobs dirbo montuotoju ir elektriku, Clara Jobs dirbo eiline biuro darbuotoja, administratore.
Tai ką gi jūs darote ne taip?
Atsakysiu labai populiaria fraze. Jei jūs mąstote, kaip visi-tai ir turite tiek kiek vidutiniškai turi visi. Nereikia keisti gyvenimo būdo-reikia keisti mąstymą. Juk pinigai pas žmogų ateina
tik dėl dviejų priežasčių, dėl kažko tai ir už kažką tai . Kol jūs nežinosite kur išleisite svajojamą sumą, ši suma pas jus niekada neateis. Jus turite pinigų lygiai tiek –kiek nešate naudos kitiems žmonėms. Tai reiškia, kad kiekviena jūsų veikla, kuri teikia naudą ir padeda kitiems, atneša finansinį atlygį. Jūsų finansinė sėkmė atspindi jūsų pasiryžimą ir įsipareigojimą padėti, ir įkvėpti kitus. Tai dėsnis.
Jūs ir aš nesiruošiame būti teoretikais. Kam apkrauti žmogų kažkokiais paaiškinimais, kurie negali padėti jam pakeisti savo gyvenimo? Tarp filosofijos ir psichologijos yra vienas labai svarbus skirtumas. Filosofija, susidūrusi su kokia nors problema, kelia klausimą: "Kodėl taip atsitiko?", o psichologija klausia: "Kaip galiu tai pakeisti?". Viena istorija kuri jums puikiai viską paaiškins kaip galiu jums būti naudinga...
Vienas laivas plaukė į kelionę, kad nugabentų kažkokį krovinį. Kapitonas buvo sudaręs sutartį, kurioje buvo aiškiai nurodyti pristatymo terminai. Tuomet viename uoste staiga nustojo veikti laivo variklis. Į laivą skubiai iškviečiamas specialistas, kuris pažada išspręsti problemą. Jis atvyksta laikydamas rankoje mažą lagaminėlį. Padėjęs jį ant žemės, jis pradeda tikrinti variklį. Jam prireikia keleto valandų, kad jį apžiūrėtų. Tuomet jis atidaro lagaminą, išsitraukia nedidelį plaktuką ir juo trenkia į vieną iš vamzdžių, einančių į variklį. Variklis, kelis kartus čiauškėdamas, staiga netikėtai įsijungia. Kapitonas laimingas, o įgula džiaugiasi. - Kiek mes jums skolingi? - klausia kapitonas. Specialistas ramiai išsitraukia čekių knygelę, kažką joje užrašo ir paduoda ją kapitonui. - 10 000 dolerių? Už vieną smūgį plaktuku? - Kapitonas nustemba ir supyksta vienu metu. Pamažu jis susivokia ir paprašo specialisto pateikti išsamesnę sąmatą. Šis ramiai perrašo sąskaitą: "Smūgis plaktuku - 1 doleris, žinant, kur pataikyti, - 9 999 doleriai". Šios istorijos esmė ta, kad mums vienu metu reikia dviejų dalykų. Jei norime pakeisti savo gyvenimą, mums reikia ir žinių apie savo problemų priežastis, ir gebėjimo jas paveikti.
Visuomenė ne labai palaiko tave kai tu kalbi apie savo materialius dalykus, tačiau tuo tarpu man svarbu pasakyti, kodėl aš turiu teisę kalbėti ir duoti patarimus. Per daugeli metų aš išbandžiau įvairius dalykus, buvau samdomas darbuotojas, dirbau valstybės tarnyboje, išbandžiau investavimą, konsolidaciją, biznį pirk- parduok ir t.t. ir iš to aš padariau kai kurias išvadas. Tu gali žinoti, kaip daryti, bet vis tiek nieko nedaryti arba ne labai žinoti kaip daryti, bet vis tiek judėti į priekį. Aš asmeniškai netapau turtingu žmogumi kiekvieną mėnesį atidėdama 10% nuo savo pajamų ir dar nė karto nemačiau žmogaus, kuris uždirbdamas ir gaudamas vidutinį atlyginimą bei atidėdamas 10% taptų turtingas. Pinigų gavimas priklauso ne pagal formules kurias mums diktuoja knygos, o psichologija. Pinigų industrija tai ta sfera, kurią labai mažai paveikė progresas. Taip mes turime bankus, turime bitkoinus, investicines sąskaitas ir t.t. bet žmonės su savo pinigais atlieka tas pačias klaidas, kurias darė ir 1000 metų atgal. Kitose sferose, daug kas pasikeitė, šiandiena gydytojai nebepriima gimdymo neplautomis rankomis, neoperuoja žmogaus duodami jam išgerti alkoholio, mums nebereikia važiuoti arkliu savaitę iki norimos vietos, o laiškai e-paštu pasiekia mus per akimirką. Bet tai neliečia pinigų, loterijos buvo populiarios 1000 metų atgal ir iki šios dienos jos naudojasi populiarumu. Tikimybė, Kad tave gali partrenkti mašina yra 4 kartus didesnė nei laimėti džak potą arba Teleloto milijoną, bet žmonės ir toliau tai daro. Kodėl? patys svarbiausi sprendimai dėl pinigų priimami ne sėdint prie stalo su skaičiuoklę, o mūsų galvose. Kaip psichologas studijuodama žmogaus mąstymą aš suprantu, kad aš negaliu pakeisti jūsų minčių, bet galiu jums tikrai pasakyti, kaip masto milijonieriai. Kol aš tai supratau aš kūriau savi karjerą ir praradau savo karjerą, ar kūriau biznį ir praradau savo biznį, aš buvau bedarbė ir sėdėjau ant vyro sprando-aš praėjau labai daug, ir jei kažką žinau apie pinigus tai ne todėl kad visą gyvenimą priėmiau teisingus sprendimus, tai tik todėl, kad aš nelipau antrą kartą ant to pačio grėblio. Aš buvau žmogus kuris norėjo tapti turtinga, ir kuo labiau aš viso šito norėjau, kai tik gaudavau sumą kurios man reikėdavo, tuoj pat atsirasdavo priežastis kur ši suma iškeliaudavo (tai mašina sugesdavo, tai susirgdavau, tai kainos ne laiku pakildavo. Pinigai būdavo mano jėgos simboliu.
Pasaulyje pinigų apstu. Juos spausdina be perstojo, tik vieno dar žmonės neišmoko....spausdinti laiko. Nieko nelaukite ir neatidėkite ryt dienai. SVAJONĖS VIRSTA REALYIBE, KAI MINTYS TAMPA DARBAIS.
